Pozycjonowanie lokalne w Toruniu

Marketing internetowy zyskuje obecnie na znaczeniu, ponieważ pozwala docierać do niezwykle szerokiego grona konsumentów. Umożliwia dokładne określenie odbiorcy naszych działań promocyjnych, ukierunkowując je na taką grupę, która wykazuje zainteresowanie daną ofertą. Tak działają m.in. linki sponsorowane AdWords i pozycjonowanie stron, czyli dwie metody, które pozwalają wyświetlić odnośnik do naszego serwisu w wyszukiwarce Google temu użytkownikowi, który szuka oferowanej przez nas usługi lub produktu. Tego rodzaju reklamę można kierować na wybrany obszar, z którego zazwyczaj pozyskujemy klientów.

Czy pozycjonowanie lokalne jest dla mnie?

Prowadząc firmę, często dokładnie wiemy, z jakiego obszaru pochodzi większość konsumentów, którzy są skłonni skorzystać z naszej oferty. Warto więc wybrać taki rodzaj marketingu, którego efekty pozwolą na dotarcie do pożądanych odbiorców. Takie możliwości daje pozycjonowanie lokalne, czyli zoptymalizowanie strony internetowej w taki sposób, aby wyświetlała się wyżej w wynikach wyszukiwania osobom, które szukają firm działających w określonym mieście czy regionie. Dzięki temu, będą mogli Państwo pozyskiwać klientów konkretnie z Torunia i okolic, co jest niezwykle ważne np. w przypadku prowadzenia sklepów stacjonarnych oraz świadczenia usług na miejscu.

Zawężając obszar działań marketingowych, zmniejszamy poziom konkurencyjności, co oznacza, że szybciej i łatwiej będzie można osiągnąć oczekiwane efekty. Wybieramy wtedy frazy zawierające nie tylko wyrażenie związane z prowadzonym biznesem, ale także nazwę miasta. Może to być np. "sklep z butami Toruń", "salon fryzjerski Toruń" lub "restauracja włoska Toruń". Dzięki realizowanemu przez Agilito pozycjonowaniu lokalnemu, użytkownikowi, który wpisze tego typu konkretne zapytanie, wyświetli się odnośnik do Państwa witryny na jednym z pierwszych miejsc wyników wyszukiwania.

Warto pamiętać, że agencja SEO nie musi mieć siedziby w Toruniu, aby prowadzić skuteczne działania na witrynie firmy z tego miasta. W Agilito bez trudu zoptymalizujemy dla Państwa stronę z naszego biura w Poznaniu.

Ile kosztuje pozycjonowanie w obrębie Torunia?

Z uwagi na różną konkurencyjność w poszczególnych branżach, ciężko jest odpowiedzieć na pytanie, ile ogólnie kosztuje usługa pozycjonowania. Możemy jednak nieco przybliżyć ten temat za pomocą przykładowych fraz, które promujemy w wynikach wyszukiwania wraz z ich aktualnymi cenami za miesiąc. W poniższej tabeli znajdziecie Państwo kilka wyrażeń kluczowych pozycjonowanych w obrębie Torunia:

Przykładowe ceny pozycjonowania

Wyrażenie kluczowe
dla Google.pl
Pozycje
10+
Pozycje
10-7
Pozycje
6-4
Pozycje
3-1
stomatolog toruń 0 zł 59 zł 69 zł 89 zł
elektryk toruń 0 zł 39 zł 49 zł 69 zł
niania toruń 0 zł 19 zł 29 zł 49 zł

Oferujemy kilka wariatów rozliczeń, dzięki którym będą Państwo w stanie ograniczyć koszty świadczenia usług przy zachowaniu wysokiej skuteczności naszych działań.

Masz pytania? Napisz do nas:
torun@agilitoseo.pl

SEO Lokalne:

Zapytaj o bezpłatną wycenę pozycjonowania:

Nazwa firmy:

Strona WWW:

Imię i nazwisko:

E-mail:

Telefon:

Zapytanie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym, w celu kontaktu telefonicznego lub mailowego, w celu przedstawienia oferty handlowej, w związku z art. 6 ust. 1 lit. a) - dobrowolna zgoda. W każdym momencie mogę wycofać zgodę kontaktując się z Administratorem. Oświadczam, iż zapoznałem(am) się z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI opisującą w jaki sposób Administrator - Agilito Sp. z o.o. przetwarza moje dane osobowe.

Oceń informacje:
średnia ocena: 4.9 / 5
liczba głosów: 106