Skuteczne pozycjonowanie stron : Katowice

Promocja marki w sieci, to dziś najbardziej popularna forma reklamy, ponieważ to zazwyczaj tam konsumenci szukają interesujących ich usług lub towarów, aby porównać podobne oferty i wybrać jedną z nich. Zazwyczaj zaczynają oni ten proces od wprowadzenia konkretnego wyrażenia w wyszukiwarkę Google i otworzenia kilku pierwszych linków, jakie się pojawią. Z pewnością warto więc dołożyć wszelkich starań, aby pojawić się na szczytowych miejscach i w ten sposób skuteczniej przyciągać potencjalnych klientów.

Pozyskuj klientów z Twojej okolicy!

To, na jaki obszar kierujemy działania marketingowe, zależy od specyfiki funkcjonowania danej firmy. W przypadku sklepów online lub usług zdalnych, warto promować się na skalę krajową, bez żadnych ograniczeń. Jednak jeśli działamy tylko lokalnie, powinniśmy skupić się na takim gronie odbiorców, którzy z racji bliskości swojego miejsca zamieszkania, wykazują największe prawdopodobieństwo skorzystania z oferty. Dotyczy to na przykład pizzerii, gabinetu stomatologicznego, serwisu komputerowego lub firmy sprzątającej.

Biorąc po uwagę czynnik geolokalizacyjny, można spodziewać się, że zawężony obszar promocji będzie się wiązał z niższymi kosztami. Najczęściej jest to prawdziwe założenie, ale wszystko zależy od natężenia konkurencji w danej okolicy.

Korzyści z pozycjonowania lokalnego

Decydując się na pozycjonowanie lokalne w Katowicach, warto wiedzieć że:

  • jest to mniej kosztowne niż usługa świadczona w skali ogólnokrajowej,
  • docieramy do najbardziej wartościowych klientów,
  • odnośnik do strony firmowej wyświetla się się wyżej od konkurencji, a w ten sposób budujemy prestiż marki i generujemy większy ruch,
  • promujemy swoją działalność niezależnie od pory dnia i nocy - wyniki wyszukiwania w Google wyświetlają się zawsze po wpisaniu danego zapytania,
  • zapewniamy sobie długofalowy efekt.

Jakie są ceny pozycjonowania w Katowicach?

Chcąc dać Państwu obraz tego, ile kosztuje pozycjonowanie lokalne w Katowicach, przygotowaliśmy kilka przykładów fraz z ich cenami za konkretne pozycje w Google. Należy jednak pamiętać, że wpływ ma też między innymi sama witryna internetowa oraz stopień konkurencyjności w danej branży.

Orientacyjne ceny fraz

Wyrażenie kluczowe
dla Google.pl
Pozycje
10+
Pozycje
10-7
Pozycje
6-4
Pozycje
3-1
firma remontowa katowice 0 zł 49 zł 59 zł 79 zł
wynajem busów katowice 0 zł 69 zł 79 zł 99 zł
restauracja wegańska katowice 0 zł 39 zł 49 zł 69 zł

Możecie się Państwo zastanawiać czy dystans między Poznaniem a Katowicami nie będzie utrudniał współpracy. Chcielibyśmy zapewnić, że nie jest to absolutnie żadnym problemem, ponieważ przy kontakcie z klientem korzystamy z e-maili oraz telefonu. Usługi są natomiast realizowane całkowicie przez internet.

Kontakt z nami:
katowice@agilitoseo.pl

SEO Lokalne:

Bezpłatna oferta pozycjonowania:

Nazwa firmy:

Strona WWW:

Imię i nazwisko:

E-mail:

Telefon:

Zapytanie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym, w celu kontaktu telefonicznego lub mailowego, w celu przedstawienia oferty handlowej, w związku z art. 6 ust. 1 lit. a) - dobrowolna zgoda. W każdym momencie mogę wycofać zgodę kontaktując się z Administratorem. Oświadczam, iż zapoznałem(am) się z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI opisującą w jaki sposób Administrator - Agilito Sp. z o.o. przetwarza moje dane osobowe.

Oceń informacje:
średnia ocena: 5.0 / 5
liczba głosów: 85