Projektowanie stron internetowych

Nowoczesne strony internetowe to nie tylko wizytówka każdego biznesu, ale wręcz wymóg jeżeli chodzi o widoczność w wynikach wyszukiwania. Z tą myślą stworzyliśmy ofertę, dzięki której każdy może otrzymać responsywną, szybką i przyjazną SEO stronę dla swojej firmy.

Strony WWW w Agilito

Pierwsze wrażenie robi się tylko raz – i to nie tylko w prywatnym życiu, ale także (a może przede wszystkim!) na polu biznesowym. To szczególnie dobrze znane powiedzenie sprawdza się również online. Dane wskazują na to, że aż 60% polskich internautów ocenia firmę i jakość ich usług na podstawie wyglądu ich strony internetowej.

Jeśli nie chcesz, by i Twoja witryna zaginęła w gąszczu mało estetycznych stron konkurencji, skorzystaj z naszych usług. My doskonale wiemy, jak opracować taki projekt, by odpowiadał on nie tylko charakterowi Twojej działalności, ale także by był jedyny w swoim rodzaju, przejrzysty i profesjonalny.

Zalety naszych projektów stron internetowych

Nowoczesny design

Projektujemy dla Państwa strony internetowe zgodnie z obowiązującymi trendami, aby wywierały na użytkownikach pozytywne wrażenie i zachęcały ich do dalszego przeglądania zawartości. Na dzisiejszym rynku, charakteryzującym się ogromną konkurencyjnością, należy się wyróżniać, aby skuteczniej przyciągać klientów. Liczy się nie tylko bogata i atrakcyjna oferta, ale także sposób, w jaki zostanie ona zaprezentowana. Strona WWW jest niejako wizytówką marki, dlatego jej design ma wpływ na to, jak konsument oceni firmę na pierwszy rzut oka.

Witryna zostanie oparta na popularnym obecnie systemie WordPress, który prezentuje się nowocześnie i pozwala ustawić przejrzysty, intuicyjny interfejs. Poza tematycznymi treściami (pobranymi z Państwa poprzedniej domeny lub napisanymi przez naszych Copywriterów za dodatkową opłatą), zamieścimy tam wysokiej jakości grafiki, podnoszące walory wizualne nowej strony internetowej.

Responsywność

Tworzone przez nas witryny są zawsze responsywne, co oznacza, że automatycznie dopasowują się do rozdzielczości urządzenia, na których są otwierane. Jest to obecnie niezwykle istotne, ponieważ coraz więcej osób korzysta ze smartfonów i tabletów do przeglądania stron internetowych. Jeśli okaże się, że dana witryna jest dla nich nieczytelna, prawdopodobnie od razu ją zamkną i przejdą do konkurencji. Nie chcąc utracić potencjalnych klientów, należy więc zadbać o to, aby jak najwięcej użytkowników mogło bez trudu zapoznać się z ofertą.

Warto również wiedzieć, że responsywność podnosi ocenę domeny w Google, przez co można łatwiej i szybciej ją pozycjonować, aby zajęła szczytowe miejsca w wynikach wyszukiwania na wybrane słowa kluczowe. Posiadanie jednej strony, która dopasowuje się do urządzenia, jest też mniej kosztowne niż utrzymywanie dwóch osobnych wersji – stacjonarnej i mobilnej.

System CMS (WordPress)

CMS, czyli z angielskiego "Content Management System", to system zarządzania treścią na stronie internetowej. Pozwala on publikować teksty i wprowadzać pewne modyfikacje bez specjalistycznej wiedzy technicznej. Dzięki temu, że zaprojektowane przez nas witryny są oparte na systemie WordPress, posiadają bardzo prosty w obsłudze interfejs, który z łatwością można opanować i samodzielnie zarządzać zawartością.

W ten sposób, będą Państwo mogli na bieżąco aktualizować zaprezentowaną ofertę, aby np. informować klientów o promocjach czy też nowych produktach lub usługach. Co więcej, możliwe jest także prowadzenie tematycznego bloga, który pokaże, że firma naprawdę zna się na swojej dziedzinie. Dodatkowo pozytywnie wpłynie na ocenę, jaką strona otrzyma od algorytmu Google przy przeliczaniu jej wartości podczas układania rankingu wyników wyszukiwania.

Przyjazna SEO

Poza projektowaniem stron WWW, zajmujemy się również ich pozycjonowaniem, dlatego dokładnie wiemy, jak je przygotować, aby mogły potem w najkrótszym możliwym czasie wybić się do pierwszej dziesiątki wyników wyszukiwania. Jak już zostało wspomniane, ich atutem dla algorytmu Google jest między innymi responsywność oraz bogactwo unikalnych treści, jakie można dodawać dzięki systemowi CMS. Ponadto, tworzymy przyjazne adresy URL, które są nie tylko lepsze dla pozycjonowania, ale również łatwiejsze do zapamiętania dla użytkowników.

Promowanie swojej witryny w wyszukiwarce jest obecnie niesamowicie ważne, ponieważ to właśnie tam ogromna liczba konsumentów szuka usług i towarów, które ich interesują. Intuicyjnie zazwyczaj wybierają oni tylko kilka pierwszych adresów, jakie ukażą im się po wpisaniu danego wyrażenia w Google, więc z pewnością znalezienie się na tych prestiżowych miejscach przyczynia się do efektywniejszego rozwoju firmy.

Twoja nowa strona w kilku krokach:

FAQ projektowania stron internetowych

Czym jest responsywna strona internetowa (RWD)?
Responsywna strona internetowa jest rozwiązaniem przygotowanym po to, aby odbiorcy używający różnorodnych urządzeń przenośnych mogli tak samo wydajnie korzystać z serwisu, jak i właściciele komputerów osobistych. W związku z tym, iż obserwujemy stały wzrost znaczenia sprzętów mobilnych – smartfonów i tabletów, konieczne jest tworzenie witryn, które dopasowują się do różnych wielkości i rozdzielczości ekranów. Takie działania zwrócą uwagę klientów oraz będą plasować się wysoko w wynikach wyszukiwania Google.
Ile czasu zajmuje stworzenie strony internetowej?
Proces wdrożenia nowej strony internetowej nie jest długi. Po otrzymaniu od Państwa danych dostępowych do serwera FTP oraz bazy danych rozpoczniemy tworzenie nowego, responsywnego wyglądu. W przeciągu tygodnia nasi webmasterzy zainstalują przygotowany system, wybrany szablon oraz wszystkie niezbędne wtyczki.
Czy muszę mieć własny serwer?
Serwer jest absolutną koniecznością podczas prób zaistnienia w Internecie. Przechowywane są na nim wszystkie pliki Państwa strony internetowej, a dodatkowo, odpowiada za jej stałe wyświetlanie w sieci czy za obsługę konta e-mail. W przypadku, gdy klient nie posiada własnego serwera, oferujemy naszą asystę podczas zakupu konta hostingowego.
Jaki będzie adres nowej strony internetowej?
Wszystko zależy od tego czy nasz klient posiadał dotychczas domenę – jeśli tak, to utworzona przez nas strona zostanie odpowiednio przeniesiona i będzie funkcjonować pod starym adresem. Natomiast jeśli są Państwo właścicielami subdomeny, lub nie posiadają żadnej, nasi specjaliści udzielą pomocy niezbędnej przy rejestracji nowego adresu.
Czy będę mógł zarządzać treścią na mojej stronie?
Oczywiście. W każdą przygotowaną przez nas stronę wdrażamy system zarządzania treścią – Wordpress. Rozwiązanie to służy jako swego rodzaju panel administracyjny odpowiedzialny za edycję postów, tekstów oraz dodawanie zdjęć. Dzięki niemu, nawet osoby, które nie posiadają wiedzy z zakresu kodowania, będą mogły swobodnie i z łatwością kontrolować treści pojawiające się na stronie.
Co to jest CMS?
CMS jest skrótem od angielskiego Content System Management, które oznacza System Zarządzania Treścią. Jest to oprogramowanie umożliwiające ingerencję w wygląd oraz treści strony bez znajomości kodowania. Strona zbudowana na nim, pozwala na prostą edycję tekstów, tabel, grafik czy filmów osobom bez większej wiedzy informatycznej. Najpopularniejsze systemy CMS występujące obecnie na rynku to Wordpress, Joomla oraz Drupal.
Kto przygotuje treści na moją stronę?
Jeśli Państwa dotychczasowa strona była bogata w wartościowe treści, mogą one zostać przeniesione. W przypadku, gdy ich Państwo nie posiadają, możemy udzielić wszelkich niezbędnych podczas tworzenia tekstów wskazówek. Ponadto, inną dostępną opcją jest zamówienie u nas dodatkowo płatnych treści, które przygotują doświadczeni SEO copywriterzy. W celu omówienia kwestii finansowych, zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym.
Jak przekazać wytyczne odnośnie wymagań co do wyglądu mojej strony?
Żadnej decyzji odnośnie wyglądu Państwa serwisu nie podejmiemy samodzielnie, a wszystkie zaproponowane zmiany wdrożymy dopiero po mailowej akceptacji. System, na którym przygotowujemy strony internetowy, posiada niezwykle szeroką kolekcję płatnych oraz darmowych szablonów, które można znaleźć na ThemeForest.net. Po wybraniu wyglądu, który Państwa interesuje, nasi webmasterzy zainstalują go w systemie Wordpress.
Czy muszę dostarczyć własne zdjęcia?
Jeśli chcą Państwo uzupełnić swoją stronę internetową o dodatkowe obrazki, konieczne jest przygotowanie własnych zdjęć. Oprócz grafik, które zostały domyślnie wgrane z szablonem, serwis warto wzbogacić także o takie, które przedstawiają oferowane produkty, usługi, budynek firmy, a nawet członków zespołu.
Czy strona będzie przystosowana pod pozycjonowanie?
Agilito jest firmą zajmującą się pozycjonowaniem stron internetowych, dlatego wszystkie projekty, które wykonujemy dla klientów sprzyjają tym działaniom. Zależy nam na tym, aby zmiany poprawiające widoczność strony w wyszukiwarkach były proste do wprowadzenia, a ewentualne korekty kodu źródłowego bezpieczne dla wyglądu serwisu.
Czy otrzymam fakturę VAT?
Agilito jest poważną firmą, która wszystkie swoje usługi świadczy zgodnie z prawem. Po ustaleniu projektu strony i zakresu prac, otrzymują Państwo fakturę proformę, po której opłaceniu, dział handlowy prześle fakturę VAT.
Czy Agilito posiada biuro, w którym można umówić się na spotkanie?
Oczywiście. Od poniedziałku do piątku można znaleźć nas w naszym biurze w Poznaniu, gdzie po wcześniejszym ustaleniu terminu, można się z nami spotkać. Dodatkowo, jesteśmy także niezwykle mobilni i dojeżdżamy na spotkania do klientów na terenie Poznania i okolic.

Sprawdź, jakiej strony potrzebujesz

Projektowanie stron - cennik i specyfikacja
 • Konfiguracja
  konta WWW i domeny
 • Instalacja systemu CMS
  WordPress
 • Instalacja szablonu
  zewnętrznego
 • Utworzenie menu
  wg wytycznych
 • Umieszczenie logo
  przesłanego do Agilito
 • Personalizacja slidera
  jeżeli zawarty w szabloniie
 • Formularz kontaktowy
  na stronie WWW
 • Dodatki Social Media
  Facebook, Twitter itp.
 • Instalacja statystyk
  Google Analytics
 • Prace programistyczne
  dodatkowe, na życzenie
 • Copywriting
  polski i angielski

Wizytówka

 • do 10 pozycji
 • tylko konfiguracja
 • dodatkowo płatne
 • wycena indywidualna

390zł
netto

Standardowa

 • do 20 pozycji
 • utworzenie
 • dodatkowo płatne
 • wycena indywidualna

590zł
netto

Rozbudowana

 • dodatkowo płatne
 • wycena indywidualna

990zł
netto

Zakres prac

Portfolio

Zakres prac:

 • zakup i konfiguracja domeny,
 • konfiguracja kont pocztowych,
 • copywriting,
 • instalacja i konfiguracja systemu WordPress,
 • instalacja i konfiguracja wybranego szablonu,
 • utworzenie menu i podstron,
 • osadzenie treści, elementów graficznych i wideo.

Zakres prac:

 • zakup i konfiguracja domeny,
 • konfiguracja kont pocztowych,
 • copywriting,
 • instalacja i konfiguracja systemu WordPress,
 • instalacja i konfiguracja wybranego szablonu,
 • utworzenie menu i podstron,
 • osadzenie treści, elementów graficznych,
 • dodatkowy formularz "szybki kontakt".

Zakres prac:

 • instalacja i konfiguracja systemu WordPress,
 • instalacja i konfiguracja wybranego szablonu,
 • utworzenie menu i podstron,
 • przeniesienie killkudziesięciu podstron z innego systemu CMS,
 • dodatkowy formularz "szybki kontakt",
 • dodatkowe prace programistyczne.

Zakres prac:

 • instalacja i konfiguracja systemu WordPress,
 • instalacja i konfiguracja wybranego szablonu,
 • utworzenie menu i podstron,
 • przeniesienie podstron z innego systemu CMS,
 • personalizacja slidera.

Zakres prac:

 • instalacja i konfiguracja systemu WordPress,
 • personalizacja szablonu,
 • utworzenie menu i podstron,
 • umieszczenie treści.

Zakres prac:

 • instalacja najnowszej wersji WordPress,
 • przeniesienie bazy danych na nowy hosting,
 • konfiguracja wybranych przez Klienta dodatków,
 • utworzenie dodatkowych podstron wg potrzeb Klienta,
 • optymalizacja prędkości wczytywania się strony.

Zakres prac:

 • instalacja i konfiguracja systemu WordPress,
 • personalizacja szablonu,
 • utworzenie spersonalizowanej galerii,
 • osadzenie treści,
 • optymalizacja szybkości działania strony.

Zakres prac:

 • instalacja i konfiguracja systemu WordPress,
 • utworzenie seprsonalizowanej galerii,
 • liczne modyfikacje szablonu w oparciu o wytyczne klienta,
 • optymalizacja skryptów JS,
 • dodatkowe prace optymalizujące układ responsywny,
 • optymalizacja szybkości działania strony.

Oceń informacje:
średnia ocena: 4.8 / 5
liczba głosów: 102