Pozycjonowanie zagraniczne - Francja

Każda firma, która chce dotrzeć poprzez reklamę do klientów z innego kraju niż swój, powinna poważnie przemyśleć strategię marketingową. Pozycjonowanie również wymaga określonego planu działania, który właściwie opracowany pomoże w osiągnięciu wyznaczonych celów.

Korzyści z pozycjonowania stron na Francję

 • Precyzyjny target - domena przystosowana dla danego kraju wspomaga promocję swojej marki na nowym rynku. Prace poprawiające jej widoczność w wyszukiwarce sprawiają, że większa ilość odbiorców trafia na nią poszukując odpowiedzi na swoje zapytania. Jeśli użytkownikowi spodoba się to, co zastał w serwisie, nie będzie się wahał przed podjęciem współpracy bądź kupnem oferowanych produktów.
 • Nowe możliwości - dzięki promocji we francuskich wynikach wyszukiwania, można dotrzeć do idealnej grupy docelowej, która jest zainteresowana daną ofertą. Użytkownicy wpisujący zapytanie odnośnie konkretnego produktu lub usługi otrzymają odnośnik do Państwa strony.
 • Przewaga nad konkurentami - dzięki działaniom, które mają na celu wysunięcie się na czołowe pozycje w wynikach wyszukiwania Google, można łatwo zdobyć znacząca przewagę nad konkurencją. Przygotowanie estetycznej strony oraz jej optymalizacja sprawiają, że firma prezentuje się profesjonalnie, zdobywając zaufanie klientów.
 • Większa sprzedaż - wygenerowanie większego ruchu na stronie oraz usatysfakcjonowanie odbiorców ofertą pozwoli pozyskać nowych klientów, a co za tym idzie, umożliwi wzrost zysków. Biznes otrzyma szansę na rozwój, a jego właściciel doceni rosnące zainteresowanie użytkowników.
 • Niskie koszty - pozycjonowanie jest jedną z najtańszych form reklamy, a wskaźnik konwersji, który uzyskuje się nawet po kilku miesiącach pracy, zyskuje coraz wyższą wartość. Mimo iż pozycjonowanie zagraniczne jest droższe od polskiego rynku, wciąż jest ono niezwykle atrakcyjną finansowo opcją promocji.

Pozycjonowanie zagraniczne - podstawowe informacje

W przypadku chęci rozszerzenia swojej oferty o inne kraje niż Polska, naszym klientom polecamy rezerwację osobnej domeny krajowej (właściwej dla danej lokalizacji), która nie wymaga dodatkowej konfiguracji przynależności geograficznej w Google. Ma to również znaczenie podczas wyszukiwania produktów i usług w wyszukiwarce – jest dużo wyższe prawdopodobieństwo, że użytkownikowi z Francji, Google przedstawi strony z rozszerzeniem .fr, niż .org czy .net.

Niezwykle ważne jest przygotowanie wartościowych treści w wybranym języku obcym. Należy pamiętać, że Google jest wyszukiwarką tekstową, a użytkownicy cenią sobie merytoryczne i ciekawe teksty, wobec czego posiadanie ich na nowej stronie jest kluczowe dla jej sukcesu. Kolejnym ważnym argumentem za tworzeniem rozbudowanej witryny jest duże zaawansowanie krajów zachodnich w kwestiach reklamy w wyszukiwarkach. Jeśli chcą Państwo stanowić godną konkurencję dla firm z Francji, konieczne jest przygotowanie estetycznej i responsywnej strony oraz atrakcyjnych treści.

Do kogo skierowane jest pozycjonowanie w Google.fr?

 • Firmy prowadzące działalność na terenie Francji, gdzie posiadają fizyczny adres oraz funkcjonują na określonym obszarze.
  W takich przypadkach nasza agencja może promować daną stronę lokalnie, co znacznie skraca czas wypracowania wyższych pozycji dla wybranych fraz. Oprócz optymalizacji Państwa witryny, nasi specjaliści zadbają o to, aby wizytówka Google Moja Firma była aktualna oraz była powiązana z promowaną domeną. Pozycjonowanie lokalne pozwala na dotarcie do okolicznych odbiorców i zbudowanie grona klientów zainteresowanych usługami w najbliższym otoczeniu.
 • Polskie firmy, które rozszerzają swoją działalność o rynek francuski, np. sklepy internetowe czy agencje z wybranymi usługami.
  Praca naszych doświadczonych specjalistów pozwoli Państwu na rywalizację z tamtejszymi firmami oraz na zaistnienie na tym niezwykle konkurencyjnym rynku. Należy przy tym pamiętać, że globalne wyrażenia kluczowe wymagają większych nakładów pracy i przede wszystkim czasu.

Co wpływa na ceny pozycjonowania w Google.fr?

Nakład pracy

Ceny, które proponujemy za pozycjonowanie fraz w Google.fr mogą nieco odbiegać od podobnych wyrażeń kluczowych kierowanych na rynek polski. Wiąże się to z większym nakładem pracy, którą wykonają nasi specjaliści, starając się o wysoką pozycję strony klienta we francuskich wynikach wyszukiwania. Nie zmienia to jednak faktu, iż świadczone przez nas usługi będą o wiele tańsze niż te, które oferują zagraniczne firmy. Rynek marketingu internetowego jest dużo bardziej rozwinięty w krajach zachodniej Europy, więc i konkurencja jest większa.

Copywriting

Strona internetowa wypełniona wartościowymi i unikalnymi treściami zainteresuje odbiorców oraz pozwoli uzyskać lepszą ocenę od robotów wyszukiwarek. W przypadku witryn zagranicznych, utworzenie ich wymaga perfekcyjnej znajomości wybranego języka bądź zatrudnienia copywritera, który posiada stosowne kwalifikacje oraz wiedzę z zakresu SEO. Użytkownik, który odwiedza domenę *.fr oczekuje, że będzie miał do czynienia z francuskimi treściami, dlatego też takie muszą zostać dla niej przygotowane. Należy unikać tekstów stworzonych poprzez automatyczne tłumaczenie, lecz przeznaczyć stosowne środki na pracę profesjonalisty.

Link building

Agencja Agilito posiada wieloletnie doświadczenie w pozyskiwaniu wartościowych linków, które są jednym z kluczowych elementów pozycjonowania stron internetowych. Niestety, również tworzenie profilu linkowego za granicą oraz budowanie własnego zaplecza jest droższe i trudniejsze niż na rynku krajowym. Posiadanie opisu swojej działalności w różnorodnych katalogach firm, które odsyłają użytkowników oraz roboty Google do strony klienta, jest bardzo ważnym etapem zwiększania jej rozpoznawalności.

Większa konkurencja

Lepiej rozwinięty rynek usługowy zachodnich krajów Europy także nie ułatwia procesu pozycjonowania. Francja jest jednym z najaktywniejszych gospodarczo państw Europy, w związku z czym na jej terenie działa dużo więcej firm, które intensywnie zabiegają o klienta. Za zachodnią granicą zdecydowanie więcej środków oraz czasu poświęca się na reklamę – zarówno tradycyjną, jak i internetową, stąd też rywalizacja jest dużo bardziej wyraźna. Nasze usługi SEO są sposobem na to, aby nie pozwolić się pokonać konkurencji, lecz aktywnie działać w kwestii docierania do szerokiego grona odbiorców.

Cennik pozycjonowania - Francja

Zdajemy sobie sprawę z tego, iż może Państwu zależeć na informacji odnośnie realnych kosztów oferowanych przez nas usług, wobec czego przedstawiamy przykładowe zestawienie cen dla poszczególnych fraz. W związku z tym, iż profil działalności każdej firmy jest inny oraz zależy jej na dotarciu do innej grupy docelowej, każda wycena ustalana jest indywidualnie. Kalkulacji kosztów dokonujemy bazując na popularności danej frazy w wyszukiwarce, wybranej opcji pozycjonowania oraz przygotowaniu Państwa witryny do optymalizacji.

Wyrażenie kluczowe
dla Google.fr
Pozycje
10+
Pozycje
10-7
Pozycje
6-4
Pozycje
3-1
filtre a particule audi 0 zł 59 zł 69 zł 89 zł
logiciel transport 0 zł 159 zł 169 zł 189 zł
agence nounou paris 0 zł 119 zł 129 zł 149 zł
toile photo 0 zł 149 zł 169 zł 199 zł
catalyseur renault 0 zł 59 zł 69 zł 89 zł

Dlaczego warto zaufać agencji Agilito?

Marketing internetowy jest branżą, która nieustannie się zmienia oraz rozwija, co wymaga ciągłego aktualizowania stanu wiedzy. Jesteśmy specjalistami SEO, którzy stale pracują nad podwyższaniem swoich kwalifikacji i poszukują nowych rozwiązań. Tylko dzięki temu, możemy zaoferować naszym klientom najwyższy poziom usług. Cenimy sobie każdego kontrahenta, dlatego przydzielamy indywidualnych opiekunów handlowych oraz technicznych, którzy są odpowiedzialni za pracę na Państwa stronie oraz kontakt w kwestii umowy czy wysyłanych propozycji.

Nasze wieloletnie doświadczenie w branży SEO pozwoliło nam zbudować stałą pozycję na rynku oraz zyskać wielu zaufanych klientów. W naszej ofercie znajdą Państwo różnorodne modele współpracy, które umożliwią wybranie najlepszej opcji dla Państwa działalności. Klientów, którzy nie są zdecydowani na wykupienie długoterminowych wariantów naszych usług, zapraszamy do skorzystania z trzymiesięcznego pakietu, pozwalającego sprawdzić naszą skuteczność i kulturę pracy.

Bezpłatna oferta na pozycjonowanie:

Nazwa firmy:

Strona WWW:

Imię i nazwisko:

E-mail:

Telefon:

Zapytanie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym, w celu kontaktu telefonicznego lub mailowego, w celu przedstawienia oferty handlowej, w związku z art. 6 ust. 1 lit. a) - dobrowolna zgoda. W każdym momencie mogę wycofać zgodę kontaktując się z Administratorem. Oświadczam, iż zapoznałem(am) się z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI opisującą w jaki sposób Administrator - Agilito Sp. z o.o. przetwarza moje dane osobowe.

Oceń informacje:
średnia ocena: 4.7 / 5
liczba głosów: 88