Lokalne pozycjonowanie stron: Białystok

Stawiając na e-marketing, można zapewnić sobie promocję firmy na szeroką skalę i docierać do dużej liczby konsumentów, interesujących się określoną branżą. Kampanie można ukierunkować na budowanie świadomości marki, przez co kształtowany jest jej prestiż i silna pozycja na rynku. Innym rozwiązaniem jest skupienie działań marketingowych na dotarciu do potencjalnego klienta, który wykazuje bardzo konkretne zainteresowanie określoną usługą lub towarem.

Pozycjonowanie lokalne – trafiaj precyzyjnie w cel

Kierując reklamę internetową jedynie na najbliższą okolicę, możemy trafiać do doprecyzowanego grona odbiorców. W przypadku firm, które pozyskują klientów tylko z Białegostoku oraz pobliskich miejscowości, trafnym rozwiązaniem będzie pozycjonowanie lokalne, które pozwala kierować działania marketingowe właśnie na tych konsumentów.

Co więcej, są to nie tylko mieszkańcy wybranego miasta, ale jednocześnie osoby szukające konkretnie tego, co firma oferuje na określonym obszarze. Precyzując zasięg geograficzny prowadzonych działań reklamowych, zwiększamy prawdopodobieństwo zawiązania transakcji wśród osób szukających kontrahenta na danym rynku. Pozycjonowanie stron daje również dowolność w zakresie wyboru, na którą część oferty chcemy położyć największy nacisk.

Kto może skorzystać z pozycjonowania?

Pozycjonowanie lokalne to propozycja przede wszystkim dla usługodawców oraz sklepów stacjonarnych. Na przykład, jeśli prowadzą Państwo w Białymstoku serwis urządzeń elektronicznych, firmę budowlaną, studio fotograficzne czy salon meblowy, w znaczącej większości przypadków klienci to mieszkańcy tego samego miasta lub bliskich okolic. Co więcej, lokalne SEO doskonale nadaje się dla przedsiębiorców, którzy dojeżdżają do konsumentów na wyznaczonym obszarze (np. dla elektryka, skupu samochodów, pizzerii i nie tylko).

Ile kosztuje pozycjonowanie firmy na Białystok?

Ze względu na fakt, iż pozycjonowanie to reklama bardzo spersonalizowana i skrojona na miarę, trudno jest oszacować jej koszt bez wzięcia pod uwagę konkurencyjności słów kluczowych, początkowego stanu witryny oraz innych istotnych czynników. Mamy jednak nadzieję, że przygotowane przez nas w tabelce przykłady dadzą Państwu pewne rozeznanie.

Przykładowe frazy - wycena

Wyrażenie kluczowe
dla Google.pl
Pozycje
10+
Pozycje
10-7
Pozycje
6-4
Pozycje
3-1
hurtownia kosmetyczna białystok 0 zł 49 zł 59 zł 79 zł
wynajem narzędzi białystok 0 zł 19 zł 29 zł 49 zł
biuro białystok 0 zł 29 zł 39 zł 59 zł

Chcielibyśmy zwrócić Państwa uwagę na fakt, że umiejscowienie naszego biura w Poznaniu nie skutkuje żadnymi utrudnieniami we współpracy z firmami z Białegostoku czy innych miejscowości woj. podlaskiego. Pozycjonowanie to usługa online, natomiast komunikacja między klientem a jego opiekunami odbywa się drogą mailowo-telefoniczną. Oczywiście serdecznie zapraszamy do spotkania w naszym biurze w Poznaniu.

Więcej informacji? Napisz do nas:
bialystok@agilitoseo.pl

SEO Lokalne:

Bezpłatna oferta na pozycjonowanie:

Nazwa firmy:

Strona WWW:

Imię i nazwisko:

E-mail:

Telefon:

Zapytanie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym, w celu kontaktu telefonicznego lub mailowego, w celu przedstawienia oferty handlowej, w związku z art. 6 ust. 1 lit. a) - dobrowolna zgoda. W każdym momencie mogę wycofać zgodę kontaktując się z Administratorem. Oświadczam, iż zapoznałem(am) się z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI opisującą w jaki sposób Administrator - Agilito Sp. z o.o. przetwarza moje dane osobowe.

Oceń informacje:
średnia ocena: 5.0 / 5
liczba głosów: 109