Pozycjonowanie zagraniczne - UK / Anglia

Pozwól się znaleźć przez potencjalnego klienta w wynikach wyszukiwania Google.co.uk! Jeżeli prowadzisz biznes oparty na kontrahentach z Wielkiej Brytanii lub chcesz poszerzyć zasięg działalności swojej firmy - przygotowaliśmy skuteczne rozwiązania e-marketingowe, ukierunkowane na rynek zagraniczny, specjalnie dla Ciebie.

Pozycjonowanie stron w Anglii (Wielkiej Brytanii)

Pierwszym punktem rozpoczęcia procesu pozycjonowania strony w Anglii jest dobranie właściwej domeny. Ta pozornie prosta decyzja posiada wiele niuansów, o których trzeba pamiętać podczas odpowiedniego lokalizowania strony. Używanie rozszerzeń, takich jak .pl dla Polski czy .co.uk dla Anglii, pozwala na precyzyjne powiązanie domeny z daną wersją wyszukiwarki Google. Nie jest bowiem możliwe skuteczne pozycjonowanie np. domeny .pl w Google.co.uk dla fraz anglojęzycznych.

Stworzenie anglojęzycznej wersji serwisu umożliwi pozyskanie przez użytkowników niezbędnych informacji w ich rodzimym języku, ale również pozwoli algorytmowi na dobrą ocenę zawartości samej strony. Najlepszym rozwiązaniem jest zarezerwowanie osobnej domeny swojej firmy dla angielskiego użytkownika, z dedykowaną końcówką co.uk, która wyraźnie poinformuje go, że jest na stronie przygotowanej specjalnie dla jego kraju.

Sam atrakcyjny wygląd strony internetowej nie zapewni jej wysokich pozycji w wynikach wyszukiwania – sukcesywne jej rozbudowywanie oraz stała kontrola nad jej jakością są w tym przypadku niezbędne. Należy uzupełniać ją o wartościowe treści, które zainteresują użytkowników oraz pozytywnie wpłyną na ocenę robotów wyszukiwarek.

Komu polecamy pozycjonowanie zagraniczne?

Usługę pozycjonowania strony w Google.co.uk polecamy najczęściej w dwóch sytuacjach - firmom, które prowadzą swoją działalność na terenie Anglii oraz polskim przedsiębiorstwom, które planują rozszerzyć grono swoich odbiorców i oferować swoje usługi lub produkty na rynku brytyjskim. W każdej z tych ewentualności oferujemy kompleksową usługę pozycjonowania, która uwzględnia modyfikacje kodu źródłowego strony, wprowadzanie zmian do meta znaczników title i description, budowanie profilu linkowego czy przygotowanie atrakcyjnych treści.

  • Przy pierwszym wariancie kładziemy duży nacisk na obszar, na którym działa nasz klient. Jeżeli nie zajmuje się ogólnokrajowym świadczeniem usług, lecz jego działalność skupia się na wybranym regionie, a jego firma posiada fizyczny adres, wówczas proponujemy usługę pozycjonowania lokalnego. Oznacza to, iż skupiamy się na optymalizacji wizytówki Google Moja Firma oraz dobieramy frazy zawierające obszar działania klienta – miasto, hrabstwo czy dystrykt. W znaczący sposób pozwala to ograniczyć konkurencję poprzez skierowanie działań marketingowych na okolicznych użytkowników i przedsiębiorstwa.
  • Natomiast druga opcja, w której firma z Polski chce zaistnieć pośród konkurencji angielskiej, umożliwi dotarcie do zupełnie nowych użytkowników i przedstawienie im swojej oferty. Warto w tym przypadku zadbać o odpowiednie jej przygotowanie - produkty powinny być na najwyższym poziomie, aby wyróżniać się pośród konkurencji, a strona reprezentować świadczone usługi z klasą oraz przy pomocy nowoczesnej szaty graficznej.

Korzyści z pozycjonowania zagranicznego w UK

Zwiększenie widoczności

Marketing internetowy pozwala osiągać nieosiągalne niegdyś cele oraz zyskiwać odbiorców niemalże z każdego miejsca na świecie. Zwiększenie widoczności witryny klienta sprawi, iż więcej użytkowników Google trafi na jego ofertę podczas wyszukiwania. Rozszerzenie grupy odbiorców ma ogromne znaczenie, gdy zależy nam na rozwoju działalności oraz zwiększeniu sprzedaży, ale nie należy zapominać o pewnej ważnej kwestii. Równie istotne jest przygotowanie atrakcyjnej oferty, która zachęci odwiedzającego witrynę do podjęcia współpracy z firmą.

Niższa cena usług

Jedną z najważniejszych kwestii, jakie interesują naszych klientów, jest cena oferowanej przez nas usługi. Pozycjonowanie zagraniczne, którego podejmuje się nasza firma to działania, wymagające ogromnego nakładu pracy, aby zaistnieć pośród konkurencji, stąd też ich ceny znacząco różnią się od usług krajowych. Koszty tego przedsięwzięcia są i tak nieporównywalnie niższe niż inne metody reklamy czy chociażby prace wykonywane przez agencje SEO funkcjonujące poza granicami naszego kraju. Nawiązując współpracę z Agilito zapewniacie sobie Państwo oszczędności już na samej usłudze marketingu w wyszukiwarkach.

Potencjalny klient

Naszymi działaniami dążymy do tego, aby promowana firma zyskała rozgłos w swojej branży oraz zdobywała nowych potencjalnych klientów, zainteresowanych reklamowaną ofertą. Dzięki temu, z czasem będzie mogła podnieść poziom sprzedaży oraz zbudować zaufane grono odbiorców, która będzie regularnie korzystać z jej oferty. Wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania pozwalają dotrzeć firmie również do nowych konsumentów, a co najważniejsze - osób potrzebujących oferowanych rozwiązań, gdyż oni sami wprowadzili zapytanie do wyszukiwarki, w wyniku którego znaleźli daną stronę.

Co składa się na cenę pozycjonowania w Google.co.uk?

Anglia oraz inne kraje zachodnie już od długiego czasu rozumieją fenomen pozycjonowania i aktywnie działają w tej branży. Oznacza to, iż firmy, które istnieją na tamtejszym rynku zajmują się marketingiem w wyszukiwarkach już od wielu lat, doskonale rozumiejąc potrzeby klientów i wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom. Ponadto, jako kraj o lepszej sytuacji finansowej, Wielka Brytania posiada więcej firm o takiej samej specjalizacji. Dużo trudniej jest prowadzić prace związane ze zwiększaniem widoczności witryny w sytuacji, gdy konkurencja jest tak wielka.

Jednym z najważniejszych powodów wyższej ceny pozycjonowania strony w Anglii jest konieczność przygotowania tekstów w języku obcym. Bariera językowa sprawia, że koszt zlecenia copywriterom stworzenia treści jest zdecydowanie wyższy niż w przypadku polskiej strony. Nie jest to kwestia, którą można zignorować albo ominąć – wartościowe teksty na stronie podnoszą jej renomę zarówno w oczach odbiorcy, jak i robotów wyszukiwarki. Zależy nam na sukcesie naszych klientów, dlatego zadanie to zlecamy tylko kwalifikowanym specjalistom wybranego języka.

Ile kosztuje pozycjonowanie zagraniczne w UK?

W związku z tym, iż rynek usług marketingu internetowego jest w UK zdecydowanie bardziej rozwinięty, również ceny, których należy się spodziewać, będą stosunkowo wyższe. Korzystając z naszej oferty mogą Państwo skutecznie oszczędzić, nie tracąc przy tym na jakości usług. Poniżej prezentujemy przykładową wycenę pozycjonowania fraz w Wielkiej Brytanii przez firmę Agilito.

Wyrażenie kluczowe
dla Google.co.uk
Pozycje
10+
Pozycje
10-7
Pozycje
6-4
Pozycje
3-1
electrical services manchester 0 zł 99 zł 109 zł 129 zł
florist ambleside 0 zł 79 zł 89 zł 109 zł
carpet cleaning ealing 0 zł 59 zł 69 zł 89 zł
gemstone rings 0 zł 159 zł 169 zł 199 zł
software outsourcing 0 zł 129 zł 149 zł 179 zł

Dlaczego wybrać Agilito?

Agencja Agilito posiada wieloletnie doświadczenie w dostarczaniu klientom kompleksowych i atrakcyjnych usług reklamy w wyszukiwarkach. Nasz zespół tworzą kompetentni webmasterzy, którzy z zaangażowaniem oraz kreatywnością zajmują się stronami naszych zleceniodawców oraz SEO copywriterzy - specjaliści w kwestii content marketingu i dyplomowani filolodzy języka angielskiego. Ponadto, nasz dział handlowy dba o to, aby klient był zadowolony z prowadzonych prac, a wszystkie ewentualne zastrzeżenia mogły być rozstrzygane jak najszybciej.

Nasze kwalifikacje potwierdzają liczne referencje, z którymi mogą się Państwo zapoznać w dedykowanej zakładce na naszej stronie internetowej. Zawsze staramy się przedstawić treściwe oraz kluczowe informacje odnośnie naszej oferty, aczkolwiek w przypadku jakichkolwiek wątpliwości, nasi specjaliści postarają się odpowiedzieć na Państwa pytania.

Wszystkich zainteresowanych zdobywaniem z nami topowych pozycji w Google, serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Bezpłatna oferta na pozycjonowanie:

Nazwa firmy:

Strona WWW:

Imię i nazwisko:

E-mail:

Telefon:

Zapytanie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym, w celu kontaktu telefonicznego lub mailowego, w celu przedstawienia oferty handlowej, w związku z art. 6 ust. 1 lit. a) - dobrowolna zgoda. W każdym momencie mogę wycofać zgodę kontaktując się z Administratorem. Oświadczam, iż zapoznałem(am) się z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI opisującą w jaki sposób Administrator - Agilito Sp. z o.o. przetwarza moje dane osobowe.

Oceń informacje:
średnia ocena: 4.9 / 5
liczba głosów: 85