Pozycjonowanie stron - Poznań

Agilito to agencja reklamowa, która zajmuje się pozycjonowaniem stron internetowych, kampaniami linków sponsorowanych AdWords, a także przygotowywaniem responsywnych stron internetowych. Naszym klientom staramy się dostarczać rozwiązania, które skutecznie wypromują ich biznes, a co za tym idzie, zwiększą sprzedaż produktów lub zainteresowanie usługami, które oferują również na rynku lokalnym.

Pokaż się klientom z Poznania

Pozycjonowanie lokalne może zapewnić szczególnie satysfakcjonujące efekty, dzięki czemu przedsiębiorca skuteczniej wypromuje swoją działalność wśród mieszkańców najbliższej okolicy. Dzięki naturalnemu ograniczeniu konkurencji (poprzez zawężenie zasięgu), dotarcie do potencjalnego klienta jest łatwiejsze i mniej czasochłonne. Firma może skupić się na rywalizacji z lokalnymi przedsiębiorstwami i stopniowo budować świadomość marki. Osoby wpisujące zapytania geolokalizowane i poszukujące usług w mapach Google stanowią ogromną liczbę użytkowników, wobec czego warto wykorzystać ich zainteresowanie i zaistnieć tam, gdzie znajdują się potencjalni klienci.

Reklama internetowa we własnym mieście niesie za sobą również korzyści związane z obniżeniem kosztów. SEO lokalne w porównaniu z promocją strony o zasięgu ogólnopolskim jest z reguły o wiele tańszą alternatywą. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby po umocnieniu swojej pozycji rozpocząć również pozycjonowanie bez ograniczania się jedynie do Poznania i okolic, jeśli swoje usługi postanowią Państwo świadczyć także w innych miastach. Wszystko zależy od aspiracji oraz możliwości finansowych, co jest indywidualną kwestią każdego z naszych kontrahentów.

Zalety pozycjonowania lokalnego

  • niższe koszty pozycjonowania,
  • szybsze osiąganie wyznaczonych celów,
  • ugruntowanie pozycji firmy na lokalnym rynku,
  • mniejsza konkurencja,
  • dotarcie do okolicznych odbiorców i nawiązanie z nimi współpracy.

Etapy lokalnego SEO

Co do samej zasady, pozycjonowanie lokalne nie odbiega zbytnio od ogólnego. Należy jednak zoptymalizować stronę pod słowa kluczowe uwzględniające nazwę miejscowości lub regionu, w którym działa firma. Cykl realizacji usługi można podzielić wg poniższych kroków:

  • optymalizacja strony internetowej pod kątem wybranej geolokalizacji,
  • działania z zakresu content marketingu (uwzględniające wybrane hasła),
  • przygotowanie oraz aktualizacja wizytówki w Google Moja Firma,
  • stworzenie zaufanego profilu linkowego korzystając z lokalnych serwisów,
  • monitoring efektów, analizy i audyty SEO.

Cennik pozycjonowania w Poznaniu

Agencja SEO Agilito zapewnia kompleksową obsługę strony internetowej w rozsądnej cenie. Poniżej przedstawiamy wycenę przykładowych fraz kluczowych pozycjonowanych lokalnie w stolicy Wielkopolski.

Orientacyjne ceny fraz

Wyrażenie kluczowe
dla Google.pl
Pozycje
10+
Pozycje
10-7
Pozycje
6-4
Pozycje
3-1
usługi cnc poznań 0 zł 49 zł 59 zł 79 zł
coach poznań 0 zł 89 zł 99 zł 119 zł
tanie biuro poznań 0 zł 59 zł 69 zł 89 zł
szkoła rodzenia poznań 0 zł 59 zł 69 zł 89 zł
serwis laptopów poznań 0 zł 69 zł 79 zł 99 zł

Podczas współpracy z naszą firmą zostaje dobrany zestaw fraz, pod które nasi specjaliści zoptymalizują stronę internetową. Następnie stworzą oni zaufany profil linkowy oraz utworzą wiele atrakcyjnych treści, które umożliwią witrynie zyskanie renomy.

Kontakt z nami:
poznan@agilitoseo.pl

SEO Lokalne:

Bezpłatna oferta na pozycjonowanie:

Nazwa firmy:

Strona WWW:

Imię i nazwisko:

E-mail:

Telefon:

Zapytanie:

Oświadczam, iż zapoznałem(am) się z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI opisującą w jaki sposób Administrator - Agilito Sp. z o.o. przetwarza moje dane osobowe (obowiązkowe do odznaczenia).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym, w celu kontaktu telefonicznego lub mailowego, w celu przedstawienia oferty handlowej, w związku z art. 6 ust. 1 lit. a) - dobrowolna zgoda. W każdym momencie mogę wycofać zgodę kontaktując się z Administratorem.

Oceń informacje:
średnia ocena: 5.0 / 5
liczba głosów: 68