Bydgoszcz - pozycjonowanie w Google

Pozycjonowanie to niezwykle skuteczna metoda promocji swojej działalności w sieci, ponieważ pozwala być widocznym tam, gdzie użytkownicy rozpoczynają poszukiwania interesujących ich produktów lub usług - w Google. Dzięki optymalizacji witryny, zostanie ona w pełniejszym stopniu dostosowana pod kryteria, według których algorytm układa kolejność linków na liście wyników wyszukiwania i wybije się na szczytowe miejsca. Nawet po własnych zachowaniach możemy zaobserwować, że zazwyczaj klikamy tylko w linki, które mieszczą się w pierwszej dziesiątce.

Pozycjonowanie lokalne - pozyskuj wartościowych klientów

Nie każdy przedsiębiorca chce reklamować swój biznes na skalę ogólnokrajową. Prowadząc lokalną firmę, taką jak np. myjnia samochodowa, serwis komputerowy czy restauracja, najbardziej skupiamy się na klientach z tego samego miasta, regionu lub osobach przyjezdnych (np. turystów). Warto wtedy postawić na pozycjonowanie lokalne, które ukierunkowuje działania marketingowe na wybrany obszar. W ten sposób, link do Państwa firmy będzie się wysoko wyświetlał na zapytania zawierające słowo "Bydgoszcz". Użytkownik, który wpisuje takie hasło w wyszukiwarkę, jest zdecydowanie nastawiony na skorzystanie z oferty w tym mieście i żadnym innym.

Korzyści z pozycjonowania lokalnego w Bydgoszczy

Inwestując w pozycjonowanie lokalne, przedsiębiorca zapewnia sobie wiele cennych korzyści, takich jak:

  • zwiększenie liczby klientów z danego terenu,
  • podniesienie zysków czerpanych ze stacjonarnych punktów sprzedaży,
  • redukcja kosztów za reklamę w sieci - pozycjonowanie lokalne jest bardziej ekonomiczne niż to na całą Polskę,
  • kształtowanie marki – link do strony firmowej będzie się wyświetlać wyżej od konkurencji, co buduje prestiż.

Pozycjonowanie jest usługą, która może być świadczona niezależnie od lokalizacji, dlatego fakt, że Państwa firma mieści się w Bydgoszczy, nie będzie dla nas żadnym utrudnieniem. Kontakt z klientem opiera się na komunikacji mailowej oraz telefonicznej. Zapraszamy również do umówienia spotkania w naszym biurze w Poznaniu.

Pozycjonowanie Bydgoszcz - ile kosztuje?

Poniżej prezentujemy przykłady fraz promowanych w wynikach geolokalizowanych Google na obszarze Bydgoszczy. Oczywiście cena uzależniona jest od wielu czynników, takich jak sama strona internetowa, branża i natężenie konkurencji działającej na danym terenie, ale mamy nadzieję, że przedłożone dane pozwolą Państwu przynajmniej w przybliżeniu zorientować się, ile może kosztować pozycjonowanie strony w Bydgoszczy.

Przykłady wycenionych fraz

Wyrażenie kluczowe
dla Google.pl
Pozycje
10+
Pozycje
10-7
Pozycje
6-4
Pozycje
3-1
nocleg bydgoszcz 0 zł 69 zł 79 zł 99 zł
kosmetyczka bydgoszcz 0 zł 49 zł 59 zł 79 zł
sala weselna bydgoszcz 0 zł 39 zł 49 zł 69 zł

Zapytaj nas o szczegóły:
bydgoszcz@agilitoseo.pl

SEO Lokalne:

Otrzymaj darmową ofertę:

Nazwa firmy:

Strona WWW:

Imię i nazwisko:

E-mail:

Telefon:

Zapytanie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym, w celu kontaktu telefonicznego lub mailowego, w celu przedstawienia oferty handlowej, w związku z art. 6 ust. 1 lit. a) - dobrowolna zgoda. W każdym momencie mogę wycofać zgodę kontaktując się z Administratorem. Oświadczam, iż zapoznałem(am) się z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI opisującą w jaki sposób Administrator - Agilito Sp. z o.o. przetwarza moje dane osobowe.

Oceń informacje:
średnia ocena: 4.5 / 5
liczba głosów: 86