Kielce - lokalne pozycjonowanie

Marketing internetowy to świetny sposób na to, aby kształtować markę w umysłach konsumentów. Jeśli dana nazwa pojawia się często w sieci, potencjalny klient podświadomie ją zapamiętuje i nawet jeśli nie nawiąże współpracy w danym momencie, może dokonać tego w przyszłości. Niejednokrotnie zdarza się bowiem, że gdy mamy do wyboru wiele ofert podobnych firm, instynktownie wybierzemy tą, która brzmi najbardziej znajomo.

Sprecyzowany marketing - pozycjonowanie Kielce

Przedsiębiorcy, którzy działają tylko w określonym mieście i ewentualnie jego najbliższych okolicach zazwyczaj wolą skupić się na budowaniu marki na regionalnym rynku. Idealnie sprawdzi się do tego celu pozycjonowanie lokalne, czyli optymalizacja strony internetowej pod frazy związane z danym biznesem oraz miejscowością. Dzięki temu, jeśli prowadzą Państwo w Kielcach np. biuro księgowe, sklep stacjonarny, gabinet lekarski lub szkołę jazdy, działania marketingowe będą kierowane na sprecyzowaną grupę odbiorców, u których prawdopodobieństwo skorzystania z oferty jest najwyższe.

Dlaczego warto pozycjonować swoją witrynę lokalnie?

Marketing internetowy pozwala osiągać wiele niezwykle atrakcyjnych korzyści jednocześnie. Mianowicie, decydując się na pozycjonowanie lokalne, zapewniają sobie Państwo:

  • skuteczniejsze budowanie marki w Kielcach i okolicy,
  • większy prestiż, związany z wyższymi niż konkurencja pozycjami w wynikach Google,
  • liczniejsze wizyty na stronie użytkowników, którzy są konkretnie zainteresowani daną ofertą w określonej chwili,
  • niższe koszty niż w przypadku promowania się na cały kraj,
  • zwiększone prawdopodobieństwo podniesienia wyników sprzedażowych.

Ceny pozycjonowania lokalnego w Kielcach

Ze względu na fakt, że pozycjonowanie lokalne to usługa bardzo indywidualna, jej cena może być inna w przypadku każdej firmy. Na koszt ma wpływ między innymi wiek domeny, poziom rywalizacji między podobnymi przedsiębiorstwami i nie tylko. Opracowaliśmy jednak szacunkowy cennik dla kilku wybranych fraz z różnych branż.

Przykładowe ceny dla Kielc

Wyrażenie kluczowe
dla Google.pl
Pozycje
10+
Pozycje
10-7
Pozycje
6-4
Pozycje
3-1
nauka jazdy kielce 0 zł 59 zł 69 zł 89 zł
sushi kielce 0 zł 69 zł 79 zł 99 zł
kosmetyczka kielce 0 zł 39 zł 49 zł 69 zł

Mimo iż nasza agencja marketingowa ma swoją siedzibę w Poznaniu, z powodzeniem współpracuje z klientami także z Kielc. Świadczone przez nas usługi realizowane są wyłącznie za pośrednictwem internetu, a komunikacja odbywa się przez wymianę e-maili lub rozmowy telefoniczne.

Zapraszamy do kontaktu:
kielce@agilitoseo.pl

SEO Lokalne:

Darmowa oferta na pozycjonowanie:

Nazwa firmy:

Strona WWW:

Imię i nazwisko:

E-mail:

Telefon:

Zapytanie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym, w celu kontaktu telefonicznego lub mailowego, w celu przedstawienia oferty handlowej, w związku z art. 6 ust. 1 lit. a) - dobrowolna zgoda. W każdym momencie mogę wycofać zgodę kontaktując się z Administratorem. Oświadczam, iż zapoznałem(am) się z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI opisującą w jaki sposób Administrator - Agilito Sp. z o.o. przetwarza moje dane osobowe.

Oceń informacje:
średnia ocena: 4.7 / 5
liczba głosów: 105