Pozycjonowanie stron w Krakowie

SEO, czyli "search engine optimisation", zwane również pozycjonowaniem, to niebywale skuteczna technika reklamy internetowej, która pozwala ukierunkować się na konkretnego odbiorcę. Inwestując w tradycyjne metody marketingu, zwykle nie możemy dokładnie określić, do kogo one dotrą. W przypadku promocji swojej firmy w sieci, można jednak to doprecyzować, ponieważ bazuje się na tym, co użytkownik wpisuje w wyszukiwarkę Google. Prawdopodobieństwo skorzystania z oferty jest w tym przypadku bardzo wysokie, ponieważ jeśli ktoś szuka danej usługi bądź towaru, niemal na pewno jest nim zainteresowany.

Na czym polega pozycjonowanie lokalne?

W ramach swoich usług, zajmujemy się między innymi pozycjonowaniem lokalnym w Krakowie, co oznacza, że Państwa witryna zostanie zoptymalizowana tak, aby wyświetlała się na frazy związane nie tylko z daną branżą, ale również konkretnym miastem. Wspólnie z klientem wybieramy najlepsze dla niego słowa kluczowe, które pomogą mu zwiększyć wartościowy ruch na stronie. Następnie, indywidualny opiekun techniczny dokonuje analizy strony internetowej i wprowadza w niej potrzebne modyfikacje, które dopasują ją lepiej pod wybrane wyrażenia związane z Krakowem. Co więcej, otrzymają także Państwo propozycję rozbudowanych treści tematycznych, przygotowanych przez doświadczonych SEO copywriterów.

Zalety pozycjonowania lokalnego

Pozycjonowanie lokalne, jak sama nazwa wskazuje, jest doskonałą propozycją dla firm działających stacjonarnie w Krakowie (np. salonów kosmetycznych, gabinetów lekarskich, biur rachunkowych, warsztatów samochodowych i wielu innych). Pozwala bowiem zwiększyć zainteresowanie ofertą wśród mieszkańców tego miasta i budować prestiż swojej marki.

Ponadto, ograniczając obszar działań marketingowych, zmniejszamy poziom konkurencyjności. Dzięki temu, koszt lokalnego SEO jest niższy niż w przypadku usługi świadczonej na skalę ogólnokrajową.

Pozycjonowanie w Krakowie - cennik

Wciąż rozwijamy naszą ofertę, aby w jak najpełniejszym stopniu sprostać wymaganiom stawianym przez naszych klientów. Z tego względu posiadamy kilka dostępnych form współpracy, takich jak pakiety, umowy w rozliczaniu za efekt oraz oferty hybrydowe. Każda z nich jednak oparta jest o podstawową wycenę wybranych wyrażeń kluczowych. Kilka przykładowych fraz znajdziecie Państwo poniżej:

Przykładowe ceny fraz - Kraków

Wyrażenie kluczowe
dla Google.pl
Pozycje
10+
Pozycje
10-7
Pozycje
6-4
Pozycje
3-1
sklep rowerowy kraków 0 zł 79 zł 99 zł 129 zł
czyszczenie dywanów kraków 0 zł 49 zł 59 zł 79 zł
auto gaz kraków 0 zł 69 zł 79 zł 99 zł

Uprzedzając Państwa pytania, chcielibyśmy zaznaczyć, iż lokalizacja naszego biura w Poznaniu nie wpływa w żaden sposób na jakość pozycjonowania w Krakowie. Kontakt z klientem odbywa się przez e-mail lub telefon, a same usługi świadczone są przez Internet. Zapraszamy więc do współpracy przedsiębiorców także z Krakowa i innych miejscowości w Małopolsce!

Potrzebujesz więcej informacji? Napisz:
krakow@agilitoseo.pl

SEO Lokalne:

Darmowa wycena oferty dla Krakowa:

Nazwa firmy:

Strona WWW:

Imię i nazwisko:

E-mail:

Telefon:

Zapytanie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym, w celu kontaktu telefonicznego lub mailowego, w celu przedstawienia oferty handlowej, w związku z art. 6 ust. 1 lit. a) - dobrowolna zgoda. W każdym momencie mogę wycofać zgodę kontaktując się z Administratorem. Oświadczam, iż zapoznałem(am) się z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI opisującą w jaki sposób Administrator - Agilito Sp. z o.o. przetwarza moje dane osobowe.

Oceń informacje:
średnia ocena: 4.2 / 5
liczba głosów: 106