SEO Płock - skuteczne pozycjonowanie

Jesteśmy firmą, która od wielu lat działa w branży marketingu internetowego; z zaangażowaniem, doświadczeniem oraz niezbędną wiedzą zapewniając kompleksową obsługę naszym klientom. Działania promocyjne, które wykonujemy obejmują m.in. profesjonalne pozycjonowanie stron internetowych przy użyciu metod zgodnych z wytycznymi Google.

Dla kogo jest pozycjonowanie stron?

Ofertę pozycjonowania lokalnego kierujemy do przedsiębiorców z Płocka i okolic, którzy chcieliby poszerzyć grono swoich klientów. SEO umożliwia skuteczną promocję firmy w organicznych wynikach wyszukiwania Google, dzięki czemu dociera do zainteresowanych użytkowników. Dobranie zatem odpowiednich fraz jest kluczowym elementem, gdyż właśnie dla tych zwrotów będziemy starali się wypracować jak najwyższą pozycję.

Prowadząc biznes, który ze względu na swoją specyfikę jest ograniczony regionalnie (np. drobne usługi z dojazdem do klienta), nie ma potrzeby prowadzić kampanii reklamowej obejmującej cały kraj, należy skoncentrować się na samym Płocku i ewentualnie najbliższych miejscowościach, gdyż to właśnie tutaj jest nasz rynek zbytu.

Pozycjonowanie lokalne - dlaczego warto?

  • Jednym z najważniejszych czynników, które przekonują naszych klientów do skorzystania z pozycjonowania lokalnego są atrakcyjne ceny tej usługi. W związku z tym, iż nasze działania mają przynieść efekt o ograniczonym zasięgu, mamy do czynienia z mniejszą konkurencją i łatwiej jest osiągnąć postawione przed sobą cele. Sprawia to, iż nawet małe przedsiębiorstwa mogą pozwolić sobie na profesjonalną reklamę i pojawić się na czołowych pozycjach w wynikach wyszukiwania.
  • Kolejnym istotnym argumentem przemawiającym za pozycjonowaniem lokalnym jest popularyzacja urządzeń mobilnych przy wyszukiwaniu interesujących użytkowników usług. Google stara się przedstawiać wyniki bazujące na geolokalizacji, tak aby były one jak najistotniejsze dla wybranego zapytania. Nie zapominajmy, że użytkowników smartfonów oraz tabletów wciąż przybywa, dlatego warto promować swoją działalność lokalnie i docierać do klientów, którzy są najbliżej.

Pozycjonowanie stron Płock - cennik

Koszty pozycjonowania lokalnego mogę się różnić w zależności od m.in. początkowego stanu domeny oraz konkurencyjności branży w danym mieście. W celu przedstawienia Państwu orientacyjnych cen związanych z tą usługą, poniżej przygotowaliśmy przykładowe frazy dla Płocka.

Ceny wybranych fraz

Wyrażenie kluczowe
dla Google.pl
Pozycje
10+
Pozycje
10-7
Pozycje
6-4
Pozycje
3-1
ginekolog płock 0 zł 49 zł 59 zł 79 zł
biuro podróży płock 0 zł 59 zł 69 zł 89 zł
wynajem auta płock 0 zł 59 zł 69 zł 89 zł

Realizacja każdej umowy przebiega zdalnie - pracujemy nad stroną internetową, a wszelkie uzgodnienia dokonywane są za pośrednictwem poczty elektronicznej i połączeń telefonicznych. Nasze drzwi zawsze są otwarte i serdecznie zapraszmy na spotkania z opiekunem handlowym i ds. pozycjonowania.

Kontakt z nami:
plock@agilitoseo.pl

SEO Lokalne:

Bezpłatna oferta pozycjonowania:

Nazwa firmy:

Strona WWW:

Imię i nazwisko:

E-mail:

Telefon:

Zapytanie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym, w celu kontaktu telefonicznego lub mailowego, w celu przedstawienia oferty handlowej, w związku z art. 6 ust. 1 lit. a) - dobrowolna zgoda. W każdym momencie mogę wycofać zgodę kontaktując się z Administratorem. Oświadczam, iż zapoznałem(am) się z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI opisującą w jaki sposób Administrator - Agilito Sp. z o.o. przetwarza moje dane osobowe.

Oceń informacje:
średnia ocena: 4.8 / 5
liczba głosów: 106