SEO Łódź - skuteczne pozycjonowanie

Marketing online to nowoczesna forma reklamy, adekwatna do tendencji, jakie wykazują współcześni konsumenci. Obecnie zaczynają oni zazwyczaj poszukiwania interesujących ich produktów oraz usług od wpisania odpowiedniego zapytania w wyszukiwarkę Google. Dotyczy to nie tylko sklepów internetowych - nawet jeśli potencjalny klient szuka firm lokalnych, chce najpierw na spokojnie porównać ich oferty bez wychodzenia z domu. Warto więc zadbać o to, aby w wynikach wyszukiwania znalazł on właśnie Państwa firmę.

Dla kogo jest pozycjonowanie w Łodzi?

Pozycjonowanie lokalne, jak sugeruje nazwa, jest idealne dla przedsiębiorców, którzy chcą zwiększyć widoczność oferty w swoim mieście i najbliższych okolicach. Mogą to być usługodawcy, tacy jak np. hydraulik, kosmetyczka, fryzjer czy mechanik samochodowy, a także sklepy stacjonarne, które nie prowadzą sprzedaży wysyłkowej. W ich przypadku, promocja na skalę ogólnopolską nie jest potrzebna, ponieważ prawdopodobieństwo, że z ich oferty skorzysta ktoś z drugiego końca kraju jest niewielkie.

Jeśli zależy Państwu na pozyskiwaniu wartościowych klientów z Łodzi i okolic, z pewnością warto zdecydować się na pozycjonowanie lokalne swojej strony internetowej. Dzięki precyzyjnie określonemu zasięgowi, ograniczamy koszty związane z realizacją usługi, gdyż z reguły jest to mniej czasochłonne.

Jak przebiega pozycjonowanie lokalne?

Jednym z pierwszych kroków jest ustalenie słów kluczowych, pod które zostanie zoptymalizowana Państwa strona www, aby wyświetlała się wysoko po wpisaniu ich w Google przez użytkownika. Swoją profesjonalną radą służą w tej kwestii pracownicy naszego działu handlowego, którzy zasugerują najlepsze dla danej firmy frazy – powinny one zawierać wyrażenie związane z ofertą oraz słowo "Łódź". Po podpisaniu umowy lub rozpoczęciu pakietu, indywidualny opiekun techniczny dokonuje wnikliwej analizy witryny i opracowuje strategię działania, która ma na celu wybicie jej na szczytowe miejsca wyników wyszukiwania. W dalszej kolejności następują prace optymalizacyjne, obejmujące m.in. zmiany w kodzie źródłowym oraz rozbudowę treści.

Usługa pozycjonowania realizowana jest online, a komunikacja z klientem odbywa się drogą telefoniczną i mailową, dlatego nasza lokalizacja nie stanowi żadnej bariery. Zapraszamy do kontaktu, abyśmy mogli przygotować dla Państwa bezpłatną ofertę!

Cennik pozycjonowania w Łodzi

Orientacyjne ceny fraz

Wyrażenie kluczowe
dla Google.pl
Pozycje
10+
Pozycje
10-7
Pozycje
6-4
Pozycje
3-1
żaluzje łódź 0 zł 39 zł 49 zł 69 zł
kurs prawa jazdy łódź 0 zł 69 zł 79 zł 99 zł
restauracja chińska łódź 0 zł 49 zł 59 zł 79 zł

Kontakt z nami:
lodz@agilitoseo.pl

SEO Lokalne:

Bezpłatna oferta pozycjonowania:

Nazwa firmy:

Strona WWW:

Imię i nazwisko:

E-mail:

Telefon:

Zapytanie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym, w celu kontaktu telefonicznego lub mailowego, w celu przedstawienia oferty handlowej, w związku z art. 6 ust. 1 lit. a) - dobrowolna zgoda. W każdym momencie mogę wycofać zgodę kontaktując się z Administratorem. Oświadczam, iż zapoznałem(am) się z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI opisującą w jaki sposób Administrator - Agilito Sp. z o.o. przetwarza moje dane osobowe.

Oceń informacje:
średnia ocena: 5.0 / 5
liczba głosów: 105