Opole - lokalna reklama w Google

Jeśli poszukują Państwo skutecznej formy reklamy dla swojej firmy, warto rozeznać się na rynku e-marketingu i przeanalizować, jakie opcje są dostępne oraz które najlepiej sprawdzą się w Państwa sytuacji. Nasza firma zajmuje się prowadzeniem kampaniami linków sponsorowanych AdWords oraz pozycjonowaniem stron w organicznych wynikach wyszukiwania.

Skuteczna reklama online

Usługa pozycjonowania lokalnego, w której wiedzę i bogate doświadczenie wykorzystujemy do zbudowania stabilnej pozycji Państwa firmy na lokalnym rynku, jest jedną z najnowocześniejszych metod na dotarcie do potencjalnego klienta. Dzięki zawężeniu działań do określonego obszaru, w którym funkcjonuje przedsiębiorstwo (np. "krawcowa Opole") potencjalny klient, który trafia na stronę, z dużo większym prawdopodobieństwem nawiąże kontakt niż internauta z Katowic czy Poznania. Oczywiście wszystko zależy od specyfiki danej branży, ale biorąc pod uwagę firmy opierające swój model biznesowy na najbliższej okolicy, pozycjonowanie lokalne to idealne sposób na poprawienie swojej pozycji.

Warto przy tym podkreślić, iż lokalne SEO jest najczęściej dużo tańsze niż promocja w ogólnopolskich wynikach wyszukiwania.

Co robimy w ramach pozycjonowania lokalnego?

  • Google Moja Firma – jedną z pierwszych rzeczy, o które należy się zatroszczyć, gdy pozycjonujemy stronę klienta lokalnie jest przygotowanie wizytówki, która będzie się wyświetlać w mapach. Musi ona zawierać aktualne dane teleadresowe i może zostać wzbogacona o zdjęcia siedziby, a nawet wirtualny spacer.
  • Optymalizacja pod kątem fraz – równie istotne jest dobranie fraz uwzględniających lokalizację, w której działa klient (np. "hostel Opole") oraz właściwe przygotowanie witryny. Nasi specjaliści dostosują stronę do wytycznych Google oraz wkomponują słowa kluczowe w znajdujące się tam treści.
  • Prawidłowy profil linkowy – nasi pozycjonerzy zbudują profil linkowy Państwa domeny korzystając z zaufanych serwisów, które skierowane są na lokalne przedsiębiorstwa.

Cennik pozycjonowania : Opole

Nasza oferta obejmuje różnorodne pakiety uwzględniające dodatkowe działania, ale mogą się Państwo zdecydować także na rozliczenie w modelu za efekt dla pozycjonowanych wyrażeń. Poniżej znajdą Państwo przykładową wycenę słów kluczowych dla Opola.

Orientacyjne ceny fraz

Wyrażenie kluczowe
dla Google.pl
Pozycje
10+
Pozycje
10-7
Pozycje
6-4
Pozycje
3-1
szkoła rodzenia opole 0 zł 59 zł 69 zł 89 zł
manicure hybrydowy opole 0 zł 59 zł 69 zł 89 zł
kserokopiarki opole 0 zł 49 zł 59 zł 79 zł

Pozycjonowanie jest usługą internetową, w której nie wymagamy od Państwa osobistych spotkań z naszymi przedstawicielami. Z tego też powodu możemy zajmować się reklamą w wyszukiwarkach dla firm, które działają poza Poznaniem – także w Opolu.

Więcej informacji:
opole@agilitoseo.pl

SEO Lokalne:

Zgłoś się po bezpłatną ofertę:

Nazwa firmy:

Strona WWW:

Imię i nazwisko:

E-mail:

Telefon:

Zapytanie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym, w celu kontaktu telefonicznego lub mailowego, w celu przedstawienia oferty handlowej, w związku z art. 6 ust. 1 lit. a) - dobrowolna zgoda. W każdym momencie mogę wycofać zgodę kontaktując się z Administratorem. Oświadczam, iż zapoznałem(am) się z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI opisującą w jaki sposób Administrator - Agilito Sp. z o.o. przetwarza moje dane osobowe.

Oceń informacje:
średnia ocena: 4.6 / 5
liczba głosów: 105